Svatební fotografie a video

Svatební fotografie

Je nesmírně obohacující a radostné podílet se s Vámi na tak jedinečném dni, jakým je svatba. Je plný emocí a lásky a proto jeho zachycení je i pro nás nesmírným zážitkem.

Při práci na svatebních fotografiích je nutné kombinovat reportážní fotografiimodeling, plnit přání a představy novomanželů.

Pracujeme s nejlepšími fotoaparáty značky NIKON. Nově s vlajkovou lodí - modelem NIKON D5 a starším výborným D700. Většinou si vystačíme s nejlepším univerzálním objektivem NIKON 24-70mm/2,8 G ED AF-S. Jeho možnosti rozšiřuje špičkový ZOOM NIKON 70-200mm/2,8 G ED AF-S VR. Fotíme do formátu RAW, který nabízí lepší kontrolu nad pořízeným snímkem, aby byl výsledek co nejlepší. Fotografie pochopitelně upravujeme a provádíme různé retuše. Výslednou práci předáváme na DVD. Upravené fotografie jsou ve formátu JPG. Ty si můžete nechat sami kdekoliv zhotovit, nebo využít naší spolupráci s profesionály z FotoŠkoda v Praze.

Chceme Vám pomoci vytvořit úžasný svatební den a zachytit jeho okamžiky v jeho opravdovosti a skutečnosti na film a fotografii tak, aby nesmazatelně patřil jen k Vám.

Odkazy na fotogalerie jednotlivých svatebních míst naleznete na této stránce, ale rádi přijedeme i do míst, kde jsme ještě nebyli.

Kompletní ceník

Fotografie

Video ukázky

Aneta a Libor, Romantický hotel Mlýn Karlštejn

Bára a Štěpán, zámek Dobříš